درباره

درباره گروه شیراز لیفت

آسانسور، بالابر و فعالیتهای مرتبط

شیراز آسانسور(shirazlift)

موفقیت و ماندگاری در صنعت آسانسور علاوه بر مجوزها و چارچوبهای اداری، نیاز به دانش، اخلاق حرفه ای، تعهد و مسئولیت پذیری دارد.

گروه شیراز لیفت با ۱۲ سال سابقه، در زمینه مشاوره طراحی، فروش و نصب آسانسور در شیراز فعالیت دارد. در این سالها دوستان زیادی در کنار ما بوده اند، که از آن جمله می توان به اساتید خوشنام این صنعت و همینطور وارد کنندگان و تامین کنندگان قطعات اشاره کرد. اما مهمترین سرمایه ما، مشتریان هوشمند و وفادار ما هستند؛ که قدرت خود را نتیجه اعتماد ایشان به گروه شیراز لیفت می دانیم.

؛؛ پشتیبان فنی ما شرکت فنی مهندسی پارس سهیل آسانبر می باشد ؛؛

شرکت آسانسور پارس سهیل یک شرکت ایرانی با بیش از ۱۵ سابقه است که با اعتماد به قابلیت های فزاینده و رو به رشد نیروهای متخصص داخلی در زمینه طراحی و اجرای انواع آسانسور و پله برقی و بالابر فعالیت می نماید . گروه مهندسین شرکت از متخصصین با تجربه ای تشکیل یافته اند که ما را قادر میسازد کلیه نیازهای شما را در زمینه حمل و نقل عمودی بر آورده سازیم.

شیراز آسانسور
ما با شیراز لیفت، در راستای ( تعهد به زمانبندی ، کیفیت عالی دستگاه در تهیه قطعات و اجرا – جلب رضایت کامل در خدمات سرویس و نگهداری ) اهداف خود را تعیین کرده و با تکیه بر تیمی متخصص ، مجرب و  متعهد با بهره گیری از تکنولوژی روز ، رسالت خود را رضایتمندی مشتری قرار داده ایم.

 

شعار گروه شیراز آسانسور

مشاوره با شرکت در هر مرحله از پروژه، تعهد قرارداد برای شما ایجاد نخواهد کرد.
از نظر ما ؛ دانش و تجربه ی نصب و راه اندازی انواع آسانسور، و همینطور کیفیت، ایمنی و مشتری مداری جزو عوامل رضایت شما کارفرمایان محترم از مجموعه شیراز لیفت بوده و نتیجتاً موجبات موفقیت ما را فراهم آورده اند.

  • تعهد
  • مهارت
  • اخلاق
  • کیفیت
  • مسئولیت پذیری
  • پشتیبانی

ساخت و ساز

اطلاعات بیشتر

ساختارهای مدرن

اطلاعات بیشتر

تعمیرات

اطلاعات بیشتر

آمار و ارقام

ما حرفه ای هستیم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

۶۷+سال تجربه
۱۲kکارشناس مجرب
۳۵۰جایزه دریافتی
۹۴۰+مشتری راضی
ایمنی

ایمنی اولیه ساخت و ساز

همیشه فداکارای و گذشت

ایجاد شعار برای شرکت ساختمانی شما برای برندسازی کلی بسیار مهم است. و نام تجاری در دنیای امروز نمی توان نادیده گرفت.

۹۰%

ایمنی ساخت

۹۵%

تعمیر و نگهداری

۸۵%

راهسازی

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.

نظرات مشتریان

ببینید مشتریان راضی ما چه می گویند

مشتریان خوشحال ما

“تجربه عالی !! مایکل کل مراحل را از مرحله برنامه ریزی گرفته تا کارخانه نهایی آسان کرده است. استیو و خدمه او کار بزرگی انجام داده اند. من احساس می کردم که باغهای Lavish واقعاً به آنچه می خواستم گوش می دادند ، به من ایده دادند و کمک کردند من تصمیم می گیرم که چگونه حیاط خلوت خود را به مکانی برای استراحت و لذت بردن از منظره تبدیل کنم. ”

 

– ریچارد داوسون

وی گفت: “من فقط می خواهم از همه شما متشکرم که برای کار با آنها و داشتن ستاره های راک با بهترین نگرش در این طبقه شانزدهم برای ساخت SPS بسیار سرگرم کننده بودند. این برای من بسیار جالب است که همه شما هر هفته با لبخندهای صورت خود به میز می روید و آماده حل هر مسئله ای هستید. ”

 

– لیزا جردن

“گرینر برای توسعه مجدد پارک دفتر وستند سنتر برای ما شریک حیاتی بوده است. تیم مدیران پروژه ها ، سرپرستان و تیم های پشتیبانی آنها نمی توانند با هیچ پیمانکاری دیگری که در طی ۱۵ سال گذشته با آنها کار کرده ام ، رقیب باشند. ”

 

– مایکل اندرسون