درباره ما

خانه / درباره ما

معرفی شیراز لیفت:

وب سایت شیراز لیفت به منظور تسهیل در ارتباط ساختمان سازان، مدیران و مالکان آپارتمانها با صنعت آسانسور و بالابر و پله برقی ایجاد شده است. پشتیبانی فنی شیراز لیفت با شرکت پارس سهیل آسانبر می باشد.

رسالت شیراز لیفت :

اطلاع رسانی در مورد صنعت آسانسور و پله برقی به مسئولین اصناف مرتبط با این صنعت به طور تخصصی، و آگاهی عمومی تمامی اقشار استفاده کننده از خدمات این صنعت در جامعه به منظور ارتقا صنعت آسانسور و همینطور استفاده صحیح و حداکثری مردم از خدمات این صنعت رسالت گروه شیراز لیفت می باشد

معرفی شرکت پارس سهیل آسانبر :

یکی از شرکتهای موفق در زمینه آسانسور و بالابر و دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن می باشد، که با کادری خوشنام، مجرب، مسلط، و با بیش از ۱۴ سال سابقه، در این زمینه فعالیت دارد. این شرکت توانایی اجرای انواع آسانسور و بالابر، از مشاوره و طراحی تا نصب و راه اندازی و همینطور بازسازی و استاندارد سازی آسانسورهای کششی، MRL و هیدرولیک را دارا می باشد. مشاوره دهی جهت طراحی و انتخاب پله برقی نیز از فعالیت های شرکت می باشد.

شایان ذکر است که بدلیل مشکلات موجود صنعت آسانسور در استان فارس و جنوب کشور، مثل فعالیت افراد و حتی شرکت های فاقد صلاحیت و قطعات متنوع از طرفی و تغییرات مستمر قوانین اداره استاندارد از طرف دیگر، کارفرمایان ساختمانی را درگیر مشکلات متعددی کرده است. لذا این شرکت، بالا بردن آگاهی کارفرمایان و مالکان محترم ساختمان در رابطه با صنعت آسانسور را جزو اهداف خود قرار داده است.

شعار گروه شیراز لیفت :

بهترین خدمات ما با وجود دانش مشتری و انتخاب آگاهانه او صورت می گیرد. پس ما با کیفیت و تعهد به او دلیل کافی برای انتخاب می دهیم.

از نظر ما؛ دانش و تجربه ی نصب و راه اندازی انواع آسانسور، و همینطور کیفیت، ایمنی و مشتری مداری جزو عوامل رضایت شما کارفرمایان محترم از مجموعه شیراز لیفت و شرکت پارس سهیل بوده و نتیجتاً موجبات موفقیت شرکت را فراهم آورده اند.
کلیه آسانسورهای نصب شده توسط این شرکت به مدت یکسال گارانتی و بیمه و ۲۰ سال خدمات پس از فروش را دارا می باشد. از جمله افتخارات ما در بحث رضایت مشتری و کیفیت، اینست که؛

اکثریت قاطع پروژه های اجرا شده، همچنان تحت سرویس خود شرکت می باشند و قابل بازدید هستند.

در قرارداد با شرکت در ازای سود در سمت ما، کیفیت و ارزش در سمت شما ایجاد میشود و حتماً ما را به دیگران توصیه خواهید کرد.

اطلاعات تماس :

آدرس : شیراز – بلوار امیر کبیر – خیابان شهید فرزدقی (جنب باغ جنت)

تلفن تماس : ۰۹۱۷۱۰۰۸۵۰۶

مشاوره با شرکت در هر مرحله از پروژه، تعهد قرارداد برای شما ایجاد نخواهد کرد. با ما در تماس باشید
ارسال