اصول انتخاب شرکت آسانسور

خانه / آموزش / اصول انتخاب شرکت آسانسور

۱- شرکت باید دارای مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد. (می توان نام شرکت را از سازمان ملی استاندارد، استعلام کرد که دارای مجوز فعالیت باشد). این مساله خیلی مهم است اما کافی نیست . . .

۲- نسبت به سابقه کار شرکت، تحقیق کنید. ( از لیست رزومه شرکت حداقل دو پروژه را انتخاب و دیدن کنید – دیدن پروژه های در حال اجرا هم توصیه می شود – بدانید که آیا خریداران قبلی شرکت، از آن راضی بوده و آیا نگهداری آسانسورها هنوز با شرکت هست)

۳- در دفتر کار شرکت حضور پیدا کنید و در مورد پروژه با مدیر فروش یا فنی مشاوره کنید. ( یک یا دو نمونه آسانسور مناسب پروژه خود **که جزییات قطعات در آن مشخص باشد** را در این مرحله انتخاب کنید )

۴- قیمت را بین چند شرکت مقایسه کنید. ( به قیمت های پایین شک کنید – نمونه آسانسوری را که در مرحله ۳ انتخاب کردید را بطور واحد بین شرکتها استعلام قیمت کنید)

۵- قبل از قرارداد اطلاع حاصل کنید که از ابتدا تا گرفتن استاندارد چه کارهایی بعهده شما و چه کارهایی بعهده شرکت است.( آهنکشی – روشنایی چاله – عملیات زیرسازی و دال بتنی – هزینه بازرسی استاندارد – …)

**** از تجربیات مشتریان میشود نتیجه گرفت که صرف نظر کردن از درصدی اضافه قیمت – به شرط کیفیت، مسئولیت پذیری و دوری از هزینه های دوباره کاری – قابل قبول است****

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارسال